Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A
Цената е с включен ДДС.
Течна охлаждаща система TH360 V2 Ultra EX с три 120mm ARGB вентилатора и мощна помпа до 3300 RPM. Ефективно охлаждане с нивo на шум едва 28.5 dBA. Snow Edition в елегантен бял дизайн.
Product availability: Наличност във външен склад
💧
Тип охлаждане
Течно
🌀
Брой вентилатори
3 x 120mm
🔇
Ниво на шум
28.5 dBA
Основни предимства:
Мощно течно охлаждане за вашия процесор
Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB е течна охлаждаща система от премиум клас, предназначена за ефективно охлаждане на мощни процесори при интензивна работа или гейминг. Оборудвана е с високопроизводителна помпа, която работи в диапазон от 1500 до 3300 оборота в минута — достатъчно бърза, за да поддържа оптимална температура дори при продължително натоварване на системата. Трите 120mm вентилатора обезпечават отличен въздушен поток през радиатора, като автоматично адаптират скоростта си между 500 и 2000 оборота според нуждите на процесора.
Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A - 1
Тихо и ефективно охлаждане
Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A - 2
ARGB подсветка и елегантен дизайн
Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A - 3
Широка съвместимост
Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A - 4
За кого е подходящ
Водно охлаждане за процесор Thermaltake TH360 V2 Ultra EX ARGB, Liquid cooling, 3x120mm вентилатора, 1500-3300 RPM помпа, ARGB Sync, Snow Edition - CL-W426-PL12SW-A - 5
Гаранция
Спецификации
Параметър Стойност
Производител Thermaltake
Тип на охлаждане Liquid cooling
Брой вентилатори 3
Размер на вентилатора 120 x 120 x 25 mm
Скорост на вентилатора 500 - 2000 RPM
Скорост на помпата 1500 - 3300 RPM
Ниво на шума 28.5 dBA
LED светлина ARGB
Цвят White (Snow Edition)
Волтаж 12 V
Размери (Ш, Д, В) 396 x 120 x 27 mm
Гаранция 24 месеца
  • Марка
  • Референция
    CL-W426-PL12SW-A
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм