Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТОВъздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - IntelLGA 1150
LGA 1151
LGA 1155
СЪВМЕСТИМОСТ - AMDAM4
AM5
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ250 W
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР120 x 120 x 25 mm
140 x 140 x 27 mm
ТИП НА ЛАГЕРАS-FDB Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ1500 RPM
КОНЕКТОР4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК143.97 CFM / 244.61 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max)26 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ1.53 mm H2O
РАЗМЕРИL140 x W132 x H158mm
ЦВЯТБял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ6 mm heatpipes
Airflow optimised fins
C1100 Pure copper nickel plated base
Dual calibrated balance
Premium Aluminium Cover
Ultra performance fans TL-C/D
ТЕГЛО1174 g
  • Марка
  • Референция
    PEERLESS-ASSASSIN-140-WH
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    140 мм
  • Предназначен за процесор
    не е избрано
  • Гаранция
    72 месеца
  • Тип охлаждане
    Въздушно
  • Съвместимост
    не е избрано
  • Съвместимост със сокет
    1151
    AM4
    AM5
  • Термична мощност
    Над 101W