Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W
Цената е с включен ДДС.
Течна охладителна система VALKYRIE A240 White с два 120mm ARGB вентилатора. Ефективно охлаждане при нисък шум (32.8 dB), помпа 800-2300 RPM, съвместима с Intel и AMD процесори. Елегантен бял дизайн с адресируема RGB подсветка.
Product availability: Наличност във външен склад
💧
Радиатор
240mm (2x120mm)
🔄
Помпа
800-2300 RPM
🔇
Шум
32.8 dB
Основни предимства:
Мощно течно охлаждане за актуални процесори
VALKYRIE A240 White е течна охладителна система с 240mm алуминиев радиатор и два 120mm вентилатора, създадена за ефективно охлаждане на съвременни процесори с висока мощност. Системата поддържа процесора при оптимална температура дори при продължително натоварване — идеална за гейминг сесии, видео рендиране или интензивна многозадачност. Съвместима е с всички актуални Intel платформи (LGA 115x, 1851, 1700, 2011, 2066) и AMD socket-и (AM4, AM5), което я прави универсално решение за повечето съвременни конфигурации.
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W - 1
Тиха работа с регулируема скорост
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W - 2
Елегантен дизайн с адресируема RGB подсветка
Бялото изпълнение на системата я прави отличен избор за модерни компютърни кутии със стъклен панел. ARGB LED подсветката позволява синхронизация с останалите RGB компоненти в системата и персонализиране на цветовете и ефектите според предпочитанията ви. Помпата и вентилаторите са с компактни размери — радиаторът е 276 x 120 x 27 mm, което улеснява монтажа в повечето ATX и Micro-ATX кутии без компромиси с останалото пространство.
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W - 3
За кого е подходяща
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W - 4
Гаранция и надеждност
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A240 White, Течно охлаждане, 2x120mm вентилатора, 800-2300 RPM помпа, ARGB LED, Intel/AMD съвместима - VK-AIOA240W - 5
Производител VALKYRIE
Модел A240 White
Тип на охлаждане Течно охлаждане (Liquid Cooling)
Размер на радиатора 240mm (276 x 120 x 27 mm)
Брой вентилатори 2 x 120mm
Размер на вентилаторите 120 x 120 x 25 mm
Скорост на вентилаторите 800 - 1800 RPM
Ниво на шума 32.8 dB
LED подсветка ARGB (адресируема RGB)
Цвят Бял (White)
Съвместимост Intel LGA 115x, 1851, 1700, 2011, 2066
Съвместимост AMD AM4, AM5
Консумирана мощност 230 W
Волтаж 12 V
  • Референция
    VK-AIOA240W
  • Размер
    120 мм