Вентилатор 140mm NZXT RF-AR140-C1 RGB
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Manufacturer NZXT
Mnfr Part # RF-AR140-C1
Model RF-AR140-C1 (Aer RGB140 & HUE+)
Connector 4-pin PWM
Bearing Fluid Dynamic Bearing (FDB)
Number of blades 9
Size [mm] 140 mm
Rotational speed [RPM] 500-1,500 RPM
Max. pressure (mm H2O) 0.17 – 1.52mm-H2O
Acoustical noise [dB (A)] 22 – 33 dBA
Maximum air flow [CFM] 30.39 – 91.19 CFM
Input (Watt) -
MTBF [hours] -
Voltage 12V DC
Color RGB/Plastic, rubber, PCB
Warranty 24 Months
  • Марка
  • Референция
    NZXT RF-AR140-C1 140MM RGB
  • В наличност
    15 Артикула
  • Производител
    NZXT
  • Размер
    140 мм