Комплект вентилатори Gamdias 3-in-1 AEOLUS P2-1203 White, 3x120mm, Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included), Daisy-Chain, Infinity Mirror - AEOLUS P2-1203-WH
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 30 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)1000 RPM
2400 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
REVERSE BLADEДа
ТИП ЛАГЕРУВАНЕHydraulic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК74.97 CFM / 127.37 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ3.1 mmH2O
НИВО НА ШУМ33 dBA
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
RGBAddressable RGB LED
RGB Hub included
Да
ОСВЕТЯВАНЕInfinity Mirror A-RGB
ЦВЯТБял
ДРУГИ30mm Thickness Fans
Compatible to AEOLUS P2-1203U/USB AEOLUS Box II/ZEUS CAST Software
Daisy Chain Via Cableless Connection
Includes a Lighting Controller
PBT Fan Case With Thicker Surface
Premium Hydraulic Bearing
Swappable Fan Blades (Reverse Fan Blades Included)
  • Марка
  • Референция
    AEOLUS P2-1203-WH
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм