Комплект вентилатори Geometric Future Squama 2503W White, Fan Pack 3-in-1 - 1F2503W312000
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)0 RPM
2000 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕHydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК69.11 CFM / 117.42 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ2.92 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.16 A
МОЩНОСТ (W)1.92 W
НИВО НА ШУМ29 dBA
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM