Захранване Seasonic FOCUS GX-1000 V4 PSU ATX 3.1 1000W Gold - FOCUS-GX-1000-V4
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛSeasonic
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК1000 W
ФОРМАТATX 3.1
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80PLUS GOLD
CE
ЕФЕКТИВНОСТ90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-E Gen5 12VHPWR x 1
PCI-Express 6+2 pin x 3
SATA x 8
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ80 PLUS® Gold certified
Extended fan life due to the reduced number of fan rotations
Optimal heat dissipation ensured at all times, further enhanced with OptiSink technology
Reduced noise without increase in temperature
Unsurpassed silent performance in Fanless Mode
  • Марка
  • Референция
    FOCUS-GX-1000-V4
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Seasonic
  • Захранване (W)
    1000
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    120 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Gold
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    135 мм вентилатор