Захранване Seasonic PSU ATX 3.1 1600W Titanium PCIe Gen 5, PRIME NOCTUA EDITION TX-1600 - SSR-1600TR2-NE
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛSeasonic
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК1600 W
ФОРМАТATX 3.1
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80PLUS TITANIUM
CE
Cybenetics Titanium
ЕФЕКТИВНОСТ94%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-E Gen5 12VHPWR x 2
PCI-Express 6+2 pin x 6
SATA 3.3 V x 2
SATA x 16
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant
Highly optimised fan grill
Individually Sleeved Black and Brown Cables
Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
Renowned NF-A12x25 120mm fan
Semi-passive operation
  • Марка
  • Референция
    SSR-1600TR2-NE
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Seasonic
  • Захранване (W)
    1600
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    144 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Titanium
    Над 92%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор