Интерактивни дисплеи Samsung Flip PRO WM75B 75" 3, 840 x 2, 160, VA, 4K Digital Flipchart TOUCH, Mirroring, Remote Management, Wi-Fi, Remote PC & Bluetooth, White - LH75WMBWLGCXEN
Цената е с включен ДДС.
Интерактивни дисплеи Samsung Flip PRO WM75B 75" 3, 840 x 2, 160, VA, 8ms, 350 cd/m2, 4000:1 Contrast, 4K Digital Flipchart TOUCH, Mirroring, Remote Management, Wi-Fi, Remote PC & Bluetooth Support, 2xHDMI 2.0, DP 1.2, RJ45, RS232, Tizen 6.5, White - LH75WMBWLGCXEN
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на дисплея, инч75" (190.50 cm)
РезолюцияUHD (3840 x 2160)
Тип на матрицатаVA
Тъч, точки на докосванеIR 20 Touch
Време за реакция, ms8ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2350cd/m2
Контраст4000:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth
Входове2 HDMI, Display Port, 3 USB, USB-C, RS232, RJ45
ИзходиAudio Out Stereo Mini Jack
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители-
Камера-
Микрофон-
Операционна системаTizen 6.5
VESA размер, mm400 x 400 mm
Размери (Ш, Д, В), mm1724 x 89 x 1026
Тегло, kg59.3 kg
Други32GB Flash Memory Size; Bezel width: 20.4mm (U/L/R), 44.7mm (B); IEC 60950-1
Гаранция(месеци)-
Гаранция36 месеца
  • Марка
  • Референция
    LH75WMBWLGCXEN
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    75
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
  • Интерфейси на монитор
    HDMI
  • Тип на матрицата
    VA
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    60 Hz