Широкоформатен дисплей Samsung LFD OM55N, 55" Semi Outdoor, 4000:1, 3000nit, 1920x1080(FHD), HDMI, USB 2.0 - LH55OMNESGBXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Дисплей, inch55 (139.70 cm)
Резолюция1920x1080
Тип на матрицатаVA
Сензорен дисплей-
Разстояние м/у точките, mm0.63 x 0.63 mm
Време за реакция, ms6ms
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m23000cd/m2
Статичен контраст4000:1
Динамичен контрастMega Contrast
Ключова спецификацияOS Tizen 5.0, 8GB Flash Memory Size; Bezel width: 19.9mm
Вградени говорители-
Медия плейър-
Входове2 HDMI, DP, USB, IR In
ИзходиStereo Mini Jack, Video Out
Външен контролRS232 In, RS232 Out, RJ45 In/Out, WiFi
СтандартиSafety 60950-1, EMC Class A
Размери (Ш, Д, В), mm1253.4 x54.5 x 724.2
VESA размер, mm400 x 400 mm