Термопад Thermal Grizzly Carbonaut 25x25x0,2, TG-CA-25-25-02-R
Цената е с включен ДДС.
Термопад Thermal Grizzly Carbonaut thermal pad 25x25x0,2, Thermal Conductivity 62,5 W/mk; Thickness 0,2mm; Temperature -250 °C / +150 °C
Product availability: Наличност: във външен склад
Ново име на аксесоар Carbonaut thermal pad 25x25x0,2, Thermal Conductivity 62,5 W/mk
Съвместими устройства GPU
Свързани продукти(1) Nvidia GPUs (RTX 2080)
Дълбочина 25 mm
Височина 0.2 mm
Ширина 25 mm
Макс. работна околна температура 150 В°C