Термопаста Thermal Grizzly Minus Pad Extreme, 120 х 20 х 1.5 mm - TG-MPE-120-20-15-R
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Количество 1 бр.
Топлопроводимост 22 W/mk
Размери (mm) 120 x 20 x 1.5 mm
Гаранция(месеци) 0
  • Марка
  • Референция
    TG-MPE-120-20-15-R
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Thermal Grizzly
  • Топлопроводимост
    22 W/mK
  • Тип
    не е избрано
  • Размер на термопад
    120х20мм