Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност: във външен склад
Основни предимства на лаптоп ASUS Vivobook S3607CA
🖥️
Дисплей
16" OLED 144Hz
Процесор
Intel Core Ultra 7
💾
Капацитет
1TB SSD
Мощен процесор за всекидневна работа
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 1
16-инчовият OLED дисплей с резолюция 1920×1200 пиксела предлага наситени цветове, дълбоко черно и превъзходен контраст — разликата е видима дори при гледане на филми, редакция на снимки или работа с графични материали. Високата честота на опресняване от 144Hz осигурява изключително плавно визуално изживяване при скролиране, анимации и видео съдържание. Яркостта от 300 nits и антирефлексното покритие правят екрана добре видим дори при силна външна светлина, което е особено важно при работа на открито или в офиси с големи прозорци.
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 2
Бърз NVMe SSD диск с голям капацитет
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 3
Модерна свързаност и разширителност
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 4
Компактен дизайн и удобна клавиатура
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 5
За кого е подходящ
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 6
Гаранция
Устройството се предлага с 24 месеца гаранция, която осигурява спокойствие при ежедневна употреба.
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 7
Лаптоп ASUS Vivobook S3607CA-RP037NA, 16" OLED WUXGA 144Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 16GB DDR5, 1TB SSD, No OS - 90NB16I1-M00CF0 - 8
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителASUS
СерияVivobook
ПроцесорIntel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache
Оперативна памет16GB DDR5 (вградени) + 1 SO-DIMM слот
Твърд диск1000GB NVMe PCIe 4.0 SSD
Дисплей16.0" (40.64 cm) IPS OLED, 1920×1200, 144Hz, 300 nits, Anti-Glare
ВидеокартаIntel Graphics (интегрирана)
Безжична свързаностWi-Fi 6 (802.11ax) Dual band 2×2, Bluetooth 5.3
USB портове2× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2× USB 3.2 Gen 1 Type-C (DisplayPort / Power Delivery)
Видео изходHDMI
Аудио3.5mm Combo Audio Jack, вградени говорители и микрофон
Уеб камераFHD с IR функция за Windows Hello
КлавиатураПодсветена, БДС кирилизация
СигурностTrusted Platform Module (Firmware TPM)
Батерия70Wh, 4-cell Li-ion
Операционна системаNo OS
Размери35.7 × 25.0 × 1.9 cm
Тегло1.80 kg
ЦвятСребрист
ДопълнителноРаница в комплекта
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    90NB16I1-M00CF0
  • В наличност
    15 Артикула
  • Серия видео карта
    Интегрирана
  • Процесор, тип
    Intel Core Ultra 7
  • Процесор
    16-ядрен Intel Core Ultra 7 255H
  • Видео карта
    Intel Graphics
  • Дисплей лаптоп
    16
  • SSD диск
    1TB
  • Тип на дисплея
    OLED
    Матов
  • Операционна система
    Без ОС
  • Опции
    Bluetooth
    IR камера
    Wi-Fi 6
    Кирилизация
    Подсветка на клавиатурата
  • Резолюция на дисплея
    1920x1200 WUXGA
  • Цвят
    Сребрист
  • Гаранция
  • Дисплей
    16" WUXGA (1920x1200) IPS Матов 120Hz
  • Портове на лаптоп
    3.5 mm Combo