Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN
Цената е с включен ДДС.
24-инчов Full HD монитор Samsung LS24F330EAU с VA панел, 100Hz честота и контраст 3000:1. Подходящ за офис работа, гейминг и мултимедия благодарение на технологиите Flicker-Free и Eye Saver Mode за комфортна продължителна работа.
Product availability: Наличност: във външен склад
Основни предимства на монитор Samsung LS24F330EAU
🖥️
Размер
24 инча
Честота
100 Hz
📐
Резолюция
1920×1080
Качествено изображение за ежедневна работа
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 1
Плавност и комфорт при гейминг и динамично съдържание
Честотата от 100 Hz прави движението по екрана по-плавно в сравнение със стандартните 60 Hz монитори — разликата се усеща при скролиране на страници, гледане на спортни предавания и особено в бързи игри. Времето за реакция от 5 ms (grey-to-grey) намалява размазването при бързо движещи се обекти, което е полезно както за casual гейминг, така и за редакция на видео. Game Mode оптимизира настройките автоматично, за да получите по-добра видимост в тъмни сцени и по-бърза реакция.
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 2
Технологии за защита на очите
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 3
Компактен и екологичен дизайн
Монитора тежи 2.8 кг със стойката, което го прави лесен за преместване и инсталиране. Стойката позволява наклон от -2 до +20 градуса — можете да настроите ъгъла така, че да гледате екрана направо, без да навеждате врат. VESA крепежът 100×100 мм дава възможност за монтаж на стена или регулируема ръка. Корпусът е изработен от 20% рециклирана пластмаса, което намалява въглеродния отпечатък, а годишната консумация от 20 kWh (Енергиен клас D) означава, че дори при ежедневна употреба разходът за електричество остава минимален.
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 4
Връзки и съвместимост
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 5
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 6
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 7
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 8
За кого е подходящ
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 9
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 10
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 11
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 12
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 13
Монитор SAMSUNG LS24F330EAU, 24" Full HD VA 100Hz - LS24F330EAUXEN - 14
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителSamsung
МоделLS24F330EAUXEN
Диагонал24 инча
Тип панелVA
РезолюцияFull HD (1920 x 1080)
Честота на опресняване100 Hz
Време за реакция5 ms (grey-to-grey)
Яркост250 cd/m²
Контраст3000:1
Цветово покритие72% NTSC (CIE 1931)
Поддържани цветове16.7 милиона
ИнтерфейсиHDMI (HDCP 1.4), VGA (HD-15)
Регулиране на наклон-2° до +20°
VESA монтаж100 x 100 mm
Размери със стойка (Ш×Д×В)539.5 × 217.4 × 422.8 mm
Тегло със стойка2.8 kg
Консумация на енергия (типична)14 W
Консумация на енергия на година20 kWh
Енергиен класD
Допълнителни функцииFlicker-Free, Eye Saver Mode, Game Mode
ЦвятЧерен
Включени кабелиHDMI кабел
  • Марка
  • Референция
    LS24F330EAUXEN
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    D-Sub (VGA)
    HDMI
  • Тип на матрицата
    VA
  • Гаранция
  • Честота на опресняване
    100 Hz