Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync
Цената е с включен ДДС.
27-инчов гейминг монитор VIEWSONIC VX27G1-HD с Full HD IPS панел, 180Hz честота на опресняване и 1ms време за отклик. Оборудван с HDR10, FreeSync технология и защита за очите — идеален за динамични игри и мултимедия.
Product availability: Наличност: във външен склад
Основни предимства на монитор VIEWSONIC VX27G1-HD
🖥️
Диагонал
27 инча IPS
Честота
180 Hz
🎮
Време на отклик
1 ms MPRT
Гейминг монитор с висока честота на опресняване
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD е 27-инчов дисплей, създаден специално за геймъри и любители на динамично мултимедийно съдържание. Оборудван е с IPS панел с разделителна способност Full HD (1920 x 1080) и честота на опресняване от 180 Hz — достатъчно висока, за да осигури изключително плавни движения във всяка игра, без размазване или тресене на картината. Благодарение на технологията FreeSync, мониторът синхронизира кадрите между видеокартата и екрана, елиминирайки ефекта на разкъсване на изображението (screen tearing) дори при интензивни игрови сесии.
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 1
Ярък IPS дисплей с широки зрителни ъгли и HDR10
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 2
Бързо време на отклик и комфорт за очите
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 3
Разнообразна свързаност и ергономичен дизайн
VIEWSONIC VX27G1-HD предлага 2 x HDMI и DisplayPort 1.4 входа, което ви позволява да свържете едновременно конзола, компютър и допълнително устройство, без да преключвате кабели. Включен е DisplayPort 1.2 кабел, готов за незабавна употреба. Мониторът разполага със система за подреждане на кабелите и поддържа VESA стандарт 100 x 100 mm, което улеснява монтажа на стена или настолна стойка. Стойката позволява наклон от -5° до +20°, за да настроите най-удобната позиция за работа или игра.
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 4
За кого е подходящ
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 5
Гаранция
Мониторът се предлага с 3 години гаранция за части и труд от производителя.
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 6
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 7
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 8
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 9
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 10
Монитор VIEWSONIC VX27G1-HD, 27" Full HD IPS 180Hz, 1ms, HDR10, FreeSync - 11
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителViewSonic
МоделVX27G1-HD
Диагонал на екрана27 инча
Тип панелIPS (SuperClear)
Разделителна способностFull HD (1920 x 1080)
Честота на опресняване180 Hz (48-165 Hz)
Време на отклик1 ms (MPRT)
Яркост300 cd/m²
Контраст1000:1 (статичен), 50 000 000:1 (динамичен)
HDR форматHDR10
Цветова гама113% sRGB, 80% NTSC
Зрителни ъгли178° хоризонтално / 178° вертикално
Покритие на екранаАнтирефлексно, 3H Hard Coating
Интерфейси2 x HDMI, DisplayPort 1.4, Audio line-out
Адаптивна синхронизацияAMD FreeSync
VESA монтаж100 x 100 mm
Наклон-5° до +20°
Енергиен клас (SDR)E (21 kWh/1000h)
Енергиен клас (HDR)E (26 kWh/1000h)
Консумация на мощност (типична)29 W
Консумация на мощност (максимална)31 W
Консумация в режим Stand by0.5 W
Размери (Ш x Д x В) с поставка615 x 202 x 454 mm
Тегло с поставка3.5 kg
Тегло без поставка3.1 kg
Включени кабелиDisplayPort 1.2 кабел
Работна температура0°C до 40°C
Работна влажност20 - 90% (без кондензация)
Гаранция3 години
  • Марка
  • Референция
    VX27G1-HD
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    180 Hz