Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност: във външен склад
Основни предимства на монитор LG 34G600A-B
🖥️
Размер
34 инча
Честота
160Hz
📐
Резолюция
3440×1440
Извит ултрашироък екран за максимално потапяне
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 1
Плавно изображение с 160Hz и AMD FreeSync Premium
Честотата на опресняване от 160Hz означава, че всяка секунда екранът показва 160 кадъра — двойно повече от стандартния 75Hz монитор. Резултатът е изключително плавно движение при бързи игри, без смазване или разкъсване на изображението. Технологията AMD FreeSync Premium синхронизира честотата на монитора с тази на видеокартата, което премахва ефекта на tearing (разкъсване) и stuttering (подскачане), дори при динамични сцени в шутъри или гонки. Времето за отклик от 1ms с Motion Blur Reduction гарантира, че дори най-бързите обекти на екрана остават остри и четливи, без размазване по следите им.
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 2
Богати цветове и HDR10 за реалистична картина
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 3
Гейминг функции за конкурентно предимство
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 4
Свързаност и удобни настройки
Мониторът разполага с 2 HDMI 2.0 порта и 1 DisplayPort 1.4, което ви позволява да свържете компютър, лаптоп, конзола или мултимедиен плейър едновременно, без да включвате и изключвате кабели. Вградените стереофонични говорители 2 × 5W с Maxx Audio осигуряват ясен и чист звук за гледане на филми или слушане на музика, без задължително да включвате външни тонколони. Поставката поддържа регулиране на наклон, височина и завъртане, така че можете да нагласите екрана според ергономията си, а стандартът за монтаж VESA 100×100 мм позволява окачване на стена или на специализирана ръка.
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 5
Грижа за очите и енергийна ефективност
Технологията Flicker Safe премахва мъжденето на екрана, а режимът Reader Mode намалява синята светлина, което пази зрението ви при дългочасова работа или игра. Функцията Smart Energy Saving автоматично намалява яркостта в неизползваните участъци на екрана, за да намали потреблението на електроенергия. В режим на готовност мониторът консумира под 0.5W, а при изключен адаптер — под 0.3W, което е съобразено с екологичните стандарти.
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 6
За кого е подходящ
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 7
Гаранция
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 8
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 9
Монитор LG 34G600A-B, 34" VA 3440x1440 160Hz - 10
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителLG
Модел34G600A-B
Размер на екрана34 инча
Тип на панелаVA
Резолюция3440 × 1440 пиксела
Съотношение на страните21:9
Кривина1800R
Честота на опресняване160Hz
Време за отклик5ms (GtG at Faster), 1ms MBR
Яркост300 cd/m²
Цветово покритиеsRGB 99% (CIE1931)
Цветова дълбочина16.7 милиона цвята
HDR поддръжкаHDR10, HDR Effect
Видео входове2 × HDMI 2.0, 1 × DisplayPort 1.4
Аудио2 × 5W вградени говорители (Maxx Audio), 3.5mm изход за слушалки
ЕргономияНаклон, височина, завъртане
VESA монтаж100 × 100 мм
ЗахранванеВъншен адаптер, AC 100–240V (50/60Hz)
Консумация в режим на готовностпод 0.5W
Консумация при изключен адаптерпод 0.3W
Тегло10 кг
Размери (Ш × В × Д)809 × 470.3 × 249.1 мм
Гаранция36 месеца
  • Марка
  • Референция
    34G600A-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
  • Разделителна способност
    3440 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
    VA
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    160 Hz