Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium
Цената е с включен ДДС.
27-инчов Full HD IPS монитор с изключително висока честота на опресняване 240Hz и бързо време за реакция 1ms (MPRT). Идеален за динамични игри и бърза работа с графика благодарение на AMD FreeSync Premium технологията.
Product availability: Наличност: във външен склад
Основни предимства на монитор ASROCK PG27FFS2E
Честота
240Hz
🎮
Време за реакция
1ms MPRT
🖥️
Размер
27" IPS
Изключителна плавност за игри и работа
Монитор ASROCK PG27FFS2E е 27-инчов Full HD дисплей, създаден за геймъри и професионалисти, които търсят бързина и прецизност. Оборудван е с IPS панел с честота на опресняване 240Hz — това означава, че изображението се обновява 240 пъти в секунда, осигурявайки изключително плавни движения във всяка игра или при бърза работа с графика. Времето за реакция от 1ms (MPRT) елиминира размазването при динамични сцени, а AMD FreeSync Premium технологията синхронизира честотата на монитора с графичната карта, премахвайки откъсването и заекването на кадрите.
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 1
Наситени цветове и широк зрителен ъгъл
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 2
Защита за очите при дълга работа
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 3
Богата свързаност и удобна поставка
На гърба са разположени 2 x HDMI 2.1 порта и 1 x DisplayPort 1.2, което позволява едновременно свързване на компютър, конзола и лаптоп без нужда от превключване на кабели. Вградените високоговорители 2W x 2 и изходът за слушалки допълват удобството при ежедневна употреба. Стойката поддържа регулиране по височина (130mm), наклон, завъртане и ротация до 90 градуси (Pivot режим) — можете да настроите монитора в портретна ориентация за работа с документи или програмиране. VESA стандартът 100 x 100mm позволява монтаж на стена или на ръкохватка.
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 4
За кого е подходящ
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 5
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 6
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 7
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 8
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 9
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 10
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 11
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 12
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 13
Монитор ASROCK PG27FFS2E, 27" Full HD IPS, 240Hz, 1ms (MPRT) време за реакция, 99% sRGB, 2W x 2, AMD FreeSync™ Premium - 14
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителASROCK
Размер на екрана27 инча
Резолюция1920 x 1080 (Full HD)
Тип на панелаIPS
Честота на опресняване240Hz
Време за реакция5.9ms (GtG), 1ms (MPRT)
Яркост350 nits
Контраст1000:1
Цветово покритие99% sRGB
Зрителен ъгъл178° (H) / 178° (V)
HDRHDR10
Адаптивна синхронизацияAMD FreeSync Premium
Видео входове2 x HDMI 2.1, 1 x DisplayPort 1.2
Аудио2W x 2 високоговорители, 1 x изход за слушалки
РегулиранеНаклон (-5° ~ +23°), Въртене (360°), Височина (130mm), Pivot (-90° ~ 90°)
VESA монтаж100 x 100 mm
Размери със стойка (Ш x В x Д)612 x 529 x 233 mm
Размери без стойка (Ш x В x Д)612 x 357 x 46 mm
Тегло със стойка4.98 kg
Тегло без стойка3.40 kg
Консумация на енергия (макс.)≤50W
КомплектHDMI 2.0 кабел (1.5m), DisplayPort 1.2 кабел (1.5m), захранващ кабел (1.5m)
  • Марка
  • Референция
    PG27FFS2E
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    240 Hz