Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B
Цената е с включен ДДС.
Мощна течна охладителна система с три 120mm ARGB вентилатора и LCD дисплей. Осигурява тиха работа (до 40 dB) и отлично охлаждане при високи натоварвания. Съвместима с всички съвременни Intel и AMD процесори.
Product availability: Наличност във външен склад
💧
Тип охлаждане
Течно
🌀
Вентилатори
3 x 120mm
🔇
Ниво на шум
до 40 dB
Основни предимства:
Ефективно течно охлаждане за съвременни процесори
VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD е мощна течна охладителна система, създадена за потребители, които работят с ресурсоемки приложения и имат нужда от стабилно охлаждане дори при максимално натоварване. Оборудвана е с три 120mm вентилатора и помпа с регулируема скорост от 1700 до 2800 RPM, което гарантира бързо отвеждане на топлината дори при продължителна работа с видео редакция, 3D рендиране или гейминг. Допълнителното предимство е LCD дисплеят, който показва в реално време температурата на процесора или друга персонализирана информация — удобно за мониторинг без да отваряте софтуер.
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 1
Тиха работа и универсална съвместимост
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 2
ARGB подсветка и компактен дизайн
Охладителят разполага с ARGB подсветка (адресируема RGB), която синхронизира с останалата RGB периферия в компютъра чрез motherboard софтуера — можете да настроите единен цветови ефект за целия системен блок. Радиаторът има размери 397 x 120 x 27 mm и се монтира лесно в стандартните ATX кутии с поддръжка за 360mm водни охладители. Консумира само 10W при 12V, което го прави енергийно ефективен дори при продължителна работа.
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 3
За кого е подходящ
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 4
Гаранция
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 5
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE B-GT360 ARGB LCD, 3x120mm вентилатора, 1700-2800RPM помпа, LCD дисплей, Intel/AMD съвместимост - VK-AIO360B - 6
Спецификации
Параметър Стойност
Производител VALKYRIE
Модел B-GT360 ARGB LCD
Тип на охлаждане Течно (Liquid cooling)
Съвместимост Intel LGA 1851/1700/1200/115X/2011/2011-3/2066; AMD AM5/AM4
Скорост на помпата 1700 - 2800 RPM
Скорост на вентилатора 800 - 2800 RPM
Брой вентилатори 3
Размер на вентилатора 120 x 120 x 25 mm
Размери радиатор (Ш, Д, В) 397 x 120 x 27 mm
LED светлина ARGB (адресируема RGB)
LCD дисплей Да
Консумирана мощност 10 W
Волтаж 12 V
Ниво на шума до 40 dB
Цвят Черен
Гаранция 36 месеца
  • Марка
  • Референция
    VK-AIO360B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм