Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B
Цената е с включен ДДС.
VALKYRIE A360 е водно охлаждане с три 120mm ARGB вентилатора, осигуряващо тихо и ефективно охлаждане на процесора. Съвместимо с Intel и AMD платформи, идеално за мощни системи и оверклокинг.
Product availability: Наличност във външен склад
💧
Тип охлаждане
Водно 360mm
🌀
Вентилатори
3x120mm ARGB
🔇
Ниво на шум
32.8 dB
Основни предимства:
Водно охлаждане за високи изисквания
VALKYRIE A360 е водно охлаждащо решение с радиатор 360mm и три 120mm вентилатора, предназначено за мощни процесори, които генерират значително количество топлина. Водното охлаждане работи по-ефективно от въздушното при високи температури — течността абсорбира топлината от процесора и я пренася до големия радиатор, където трите вентилатора я разсейват навън от кутията. Това означава, че дори при интензивна работа или оверклокинг, процесорът остава в безопасен температурен диапазон, без да губи производителност.
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B - 1
Тихо и ефективно охлаждане с ARGB подсветка
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B - 2
Широка съвместимост с Intel и AMD
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B - 3
За кого е подходящ
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B - 4
Гаранция
Водно охлаждане за процесор VALKYRIE A360, Liquid cooling 360mm, 3x120mm вентилатора, ARGB, съвместимост Intel/AMD - VK-AIOA360B - 5
Производител VALKYRIE
Модел A360
Тип на охлаждане Водно охлаждане (Liquid cooling)
Размер на радиатора 360mm (397 x 120 x 27 mm)
Брой вентилатори 3 бр.
Размер на вентилатора 120 x 120 x 25 mm
Скорост на вентилатора 800 - 1800 RPM
Скорост на помпата 800 - 2300 RPM
Ниво на шума 32.8 dB
LED подсветка ARGB
Консумирана мощност 280 W
Волтаж 12 V
Съвместимост Intel LGA 115x, 1851, 1700, 2011, 2066
Съвместимост AMD AM4, AM5
Цвят Черен
  • Референция
    VK-AIOA360B
  • Размер
    120 мм