Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync
Цената е с включен ДДС.
34-инчов IPS монитор с ултраширок формат 21:9 и резолюция 2560×1080. Осигурява плавен гейминг с 100Hz и AMD FreeSync, HDR 400 за реалистични цветове и 99% sRGB покритие за точна цветопередача.
Product availability: Наличност във външен склад
📐
Формат
34" 21:9
Честота
100Hz
💡
Яркост
HDR 400
Ултраширок екран за по-голяма продуктивност
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 1
Плавно изображение за игри и видео
С честота на опресняване от 100Hz и AMD FreeSync технология, мониторът премахва разкъсванията и заекванията по време на динамични сцени. Времето на отзив от 5ms (GtG) намалява размазването при бързо движение, което го прави подходящ както за игри, така и за гледане на спортни предавания или екшън филми. Функцията Dynamic Action Sync намалява забавянето между действията ви и реакцията на екрана.
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 2
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 3
Комфорт при продължителна работа
Технологията Flicker Safe премахва мъждеенето на екрана, а Reader Mode намалява синята светлина — двете функции пазят очите ви при многочасова работа. Smart Energy Saving автоматично регулира яркостта според съдържанието, за да намали консумацията на енергия. Мониторът разполага с HDMI и DisplayPort 1.4 вход, 3.5mm жак за слушалки и поддръжка за VESA монтаж 100×100mm, ако искате да го закачите на стена или подвижна стойка.
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 4
За кого е подходящ
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 5
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 6
Монитор LG 34U511A-B, 34" IPS 2560x1080 100Hz, HDR 400, AMD FreeSync - 7
Спецификации
ПараметърСтойност
ПроизводителLG
Размер на екрана34"
Тип панелIPS, Anti-Glare
Резолюция2560 × 1080 (UltraWide Full HD)
Формат21:9
Честота на опресняване100Hz
Време на отзив5ms (GtG at Faster)
Яркост400 cd/m²
Контраст1000:1
Цветово покритиеsRGB 99% (типично), sRGB 90% (минимум)
Брой цветове16.7M
Ъгъл на видимост178° (хоризонтално/вертикално)
HDRVESA DisplayHDR 400, HDR 10
AMD FreeSyncДа
ИзкривяванеПлосък (Flat)
ВходовеHDMI, DisplayPort 1.4
Аудио изход3.5mm жак (само звук)
РегулиранеНаклон (Tilt)
VESA монтаж100 × 100 mm
Размери (Ш×В×Д)816.5 × 483.7 × 223.3 mm
Тегло6.9 kg
Консумация на енергияПо-малко от 0.3W (в режим на готовност)
ЗахранванеВъншен адаптер 100-240V (50/60Hz)
  • Марка
  • Референция
    34U511A-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    LG
  • Тип на дисплея
    IPS
  • Резолюция на дисплея
    2560x1600
  • Размер на монитор
    34
  • Разделителна способност
    2560 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
  • Тип на матрицата
    IPS
  • Честота на опресняване
    100 Hz