Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
НА СКЛАДДа
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТОВъздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - IntelLGA 1150
СЪВМЕСТИМОСТ - IntelLGA 1151
СЪВМЕСТИМОСТ - AMDAM4
СЪВМЕСТИМОСТ - AMDAM5
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР120 x 120 x 25 mm
RGBAddressable
RGBДа
ТИП НА ЛАГЕРАFluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ500 RPM
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ1550 RPM
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
КОНЕКТОР4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК66.17 CFM / 112.42 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max)25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ1.53 mmH2O
РАЗМЕРИ120 x 146 x 148 mm
ЦВЯТЧерен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ100% RAM Compatibility
ДОПЪЛНИТЕЛНИ148 mm Height - Fit For ATX
ДОПЪЛНИТЕЛНИAGHP Heatpipe Gen.4
ДОПЪЛНИТЕЛНИEasy Install
ДОПЪЛНИТЕЛНИHigh End Thermal Paste
ТЕГЛО750 g
  • Марка
  • Референция
    ASSASSIN-X-120-REFINED-SE-ARGB
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм