Монитор Samsung S3 S32GF 27" IPS Full HD (1920x1080) 120Hz - LS27F320GAUXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПриложениеHome ; Office
Размер на дисплея27 inch
Тип на матрицатаIPS
ТехнологияLED/IPS
Резолюция1920 x 1080
Формат на картинатаWide
Ъгъл на видимост178;/178;
Време за реакция5ms(GTG)
Честота на опресняване120 Hz
Яркост250 cd/m;
Статичен контраст1000:1
Брой цветове16.7 милиона
Специални характеристикиEye Care Technology
Специални характеристикиFlicker Free
Видео портове2 x HDMI
Вградени говорителиНе
Въртене(портрет)/PivotНе
Накланяне/Tilt-2 ~ 20
Регулиране(ляво/дясно)/SwivelНе
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel+45; ~ -45;
Регулиране височинаНе
Монтиране на стена100 x 100 mm
Консумирана мощност13.8 W
Енергиен класClass D
ЦвятЧерен
  • Референция
    LS27F320GAUXEN
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
    IPS
    LED
  • Честота на опресняване
    120 Hz