3D Монитор Samsung Odyssey 3D G6 G90XF 27" IPS 4K UHD(3840x2160), 165Hz, 1ms - LS27FG900XUXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
ПриложениеГеймърски
Размер на дисплея27 inch
Тип на матрицатаIPS
Резолюция3840 x 2160
Формат на картинатаWide
Размери пиксел0.229 мм
Ъгъл на видимост178;/178;
Време за реакция1 ms (GTG);
Честота на опресняване165 Hz
Яркост350 cd/m;
Брой цветове10bit 1.07 билиона
Специални характеристикиG-SYNC Compatible
Специални характеристикиFreeSync Premium
Специални характеристикиLow Blue Light
Специални характеристикиFlicker-Free
Специални характеристикиHDR10+ Gaming
Видео портовеDisplayPort
Видео портове2 x HDMI
USB Портове2 x USB 3.2 Gen1
USB ПортовеUSB Type-B
Вградени говорители2 x 5W
Въртене(портрет)/Pivot+90; ~ -90;
Накланяне/Tilt-2; ~15.0;
Регулиране(ляво/дясно)/Swivel+30; ~ -30;
Регулиране височинадо 120 mm
Монтиране на стена100 x 100 mm
Консумирана мощност26 W
Енергиен класClass G
ЦвятСребрист
  • Референция
    LS27FG900XUXEN
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    3840 x 2160
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    HDMI
    USB
  • Честота на опресняване
    165 Hz