Лаптоп MSI Prestige 14 AI Evo C2VMG, Intel Core Ultra 9 288V, 14" (2880x1800) 120Hz OLED, 32GB LPDDR5X RAM, 1TB SSD, Intel Arc, Win 11 Home - 9S7-14N321-023
Цената е с включен ДДС.
Лаптоп MSI Prestige 14 AI+ Evo C2VMG, Intel Core Ultra 9 288V (8C/8T, Up to 5.1 GHz 12MB), 14" 16:10 2.8K (2880x1800) OLED, 120Hz, Intel Arc Graphics 140V 2.05 GHz, 120 TOPS, 32GB LPDDR5x-8533, 1TB PCIe Gen4x4 SSD, Intel Killer Wi-Fi 7, BT v5.4, Windows 11 Home - 9S7-14N321-023
Product availability: Наличност във външен склад
СерияPrestige
СофтуерWindows 11 Home
Процесор, серияIntel Core Ultra 9
ПроцесорIntel Core Ultra 9 288V 3.30 GHz, 12 MB cache
ЧипсетIntegrated SoC
Памет, GB32GB 8533MHz onboard
Памет, слотове-
Памет, типLPDDR5X
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB1000GB M.2-2280 PCIe GEN4x4 NVMe
Дисплей, inch14.0" (35.56 cm)
Сензорен дисплей-
IPS матрицаOLED
Дисплей, резолюция2880x1800
Честота на опресняване, Hz120Hz
Дисплей, типGlare
Видео карта, типIntegrated
Видео карта, моделIntel Arc Graphics
Видео карта, GB-
Оптично устройство-
Звук2x 2W, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing
МрежаGigabit Ethernet
Безжична мрежаIntel Killer Wi-Fi 7 BE1750
BluetoothBluetooth 5.4
4G/LTE-
M.2 слот2 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
USB порт2 Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 1 Type-A USB3.2 Gen2
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатъкFingerprint Reader
Web камера, MPIR 5MP type(30fps@1944p)
Клавиатура, типBacklit Keyboard
КирилизацияБДС кирилизация на клавиатурата
Windows OSДа
Батерия, cell4-Cell, 90 Whrs
Размери (Ш, Д, В), cm31.3 x 24.7 x 1.9 cm
ЦвятBlack
Покритие на корпусаMetal
Тегло, kg1.70 kg
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    9S7-14N321-023
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Серия видео карта
    Интегрирана
  • Процесор, тип
    Intel Core Ultra 9
  • Процесор
    8-ядрен Intel Core Ultra 9 288V
  • Видео карта
    Intel Integrated
  • Дисплей лаптоп
    14
  • SSD диск
    не е избрано
  • Тип на дисплея
    OLED
    Лъскав
  • Операционна система
    Windows
    Windows 11
  • Опции
    Finger print
    Висококачествен звук
    Кирилизация
    Подсветка на клавиатурата
  • Резолюция на дисплея
    2880x1800
  • Гаранционен срок
    24 месеца
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
  • Портове на лаптоп
    3.5 mm Combo