Докинг станция Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock (w/ adapter) - 40B90100EU
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност: във външен склад
Предназначен заЛаптопи
USB-C2 USB-C
RJ-45-
Видео интерфейс1 HDMI, 1 DisplayPort
Докинг интерфейс1 USB-A, 2 USB-C
ЗахранванеInput Power: 100 W, Output Power: 65 W
Размери (Ш, Д, В), mm120 x 55 x 20 mm