Лаптоп Acer Nitro V16, AMD Ryzen AI 7 350, 16" WUXGA (1920x1200) 165Hz IPS, 32GB RAM, 1TB SSD, GeForce RTX 5070 8GB GDDR7 - ANV16-61-R1PQ
Цената е с включен ДДС.
Лаптоп Acer ANV16-61-R1PQ NITRO V16, AMD Ryzen AI 7 350 2.0 GHz base clock (Up to 5.0 GHz max. performance clock rate), 16MB, 8 16 (cores threads), 16", 32GB (2x16GB) RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7 VRAM, Linux (eShell),NitroSense, Planet9, Acer LiveArt, Acer Product Registration, Acer QuickPanel - NH.QUKEX.004
Product availability: Няма наличност
Изпрати ми известие, когато има наличност
Interested in this product? Drop us an email and we will let you know when it's available for order.
ХарактеристикиCopilot+PC, FHD webcam, Dual Fan Cooling, Quad-intake, Quadexhaust
NPUAMD Ryzen™ AI (bis zu 50 TOPS)
ПроизводителACER
Размер на екрана16"
Power Adapter135W power adapter (50% PCR-plastic)
Резолюция на екрана1920 x 1200
Размер на памет32GB (2x16GB)
Тип паметDDR5 RAM;2 x 16 GB DDR5 RAM;Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM)
Процесор моделAMD Ryzen™AI 7 350 processor 2.0 GHz base clock (Up to 5.0 GHz max. performance clock rate), 16MB, 8 / 16 (cores / threads)
Видео картаNVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7 VRAM
SSD1TB
Спецификация на дискPCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
Интерфейс1x HDMI® 2.1;Displayport: via USB Type-C;USB 3.2: 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1);USB 4.0: 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45);MicroSD cardreader;1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
КамераFHD Webcam
OSLinux (eShell);NitroSense™, Planet9, Acer LiveArt, Acer Product Registration, Acer QuickPanel
АудиоDTS® X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction
Bluetooth5.3
LANKiller™ Ethernet E2600
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11 ax)
СигурностKensington Lock
БатерияLi-Ion battery (4 cells / 76 Wh)
Размери360.04 x 275.62 x 24.50 mm