RAM памет Corsair 64GB(2x32GB) DDR5 6000MHz Vengeance RGB CL40-50-50-96 1.35V Intel XMP & AMD EXPO, GREY - CMH64GX5M2D6000Z40
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Технология на паметтаDDR5 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни32 GB
Количество модули памет2
Общ капацитет за съхранение64 GB
Форм фактор на паметтаDIMM 288-pin
Скорост/честота на паметта6000MHz(PC5-48000)
CAS латентностCL40
Характеристики на паметтаXMP
LED
AMD EXPO
Съвместими устройстваPC
Номинално захранващо напрежение1.1 V
Максимално захранващо напрежение1.35 V
Метод на охлажданеHeatsink
Външен цвятСив
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)99999 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Дълбочина на пакета (мм)1 мм
Широчина на пакет (мм)1 мм
Височина на пакет (мм)1 мм
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.3 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)0.2 кг
Тип пакетBox
EAN код840440417026
  • Марка
  • Референция
    CMH64GX5M2D6000Z40
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • RAM честота
    6000 MHz