Модулно захранване Seasonic CORE GX White 650W 80 Gold, Fully Modular, ATX 3.1, PCIe 5.1 - 1C265GWRT3A12X
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Мощност650 W
Форм факторATX
Конектори1 x 20+4 PIN
Конектори6 x SATA
Конектори2 x PCI-Express 6+2-pin
Конектори3 x Molex
Конектори2 x 4+4-pin ATX/EPS
Конектори1 x 12V-2x6
Ефективност90 %
Сертификати80 PLUS; Gold
Модулен захранващ блокНе
PFCActive PFC
Размери на вентилатора120 mm
Размери140 x 150 x 86 мм
Входно напрежение100 - 240 V
Гаранция(месеци)84
  • Марка
  • Референция
    1C265GWRT3A12X
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Захранване (W)
    650
  • Форм фактор
    ATX
  • Гаранция
    84 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Gold
    От 83% до 91%