Лаптоп Acer Nitro ANV16-61-R0UB, AMD Ryzen AI 7 350, 16" FHD IPS 144Hz, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB - NH.QULEX.005
Цената е с включен ДДС.
Лаптоп Acer NITRO ANV16-61-R0UB, AMD Ryzen AI 7 350 2.0 GHz Cache 16MB cores threads 8 16, 16", 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6 VRAM, Linux (eShell),Software: NitroSense, Planet9, Acer LiveArt, Acer Product Registration, Acer QuickPanel - NH.QULEX.005
Product availability: Наличност във външен склад
ХарактеристикиFHD webcam, Dual Fan Cooling, Quad-intake, Quad-exhaust
ПроизводителACER
МоделANV16-61-R0UB
Размер на екрана16"
Power Adapter135W power adapter (50% PCR-plastic)
Резолюция на екрана1920 x 1200
Размер на памет16 GB
Тип паметDDR5 RAM, Maximum RAM: Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM)
Процесор моделAMD Ryzen™AI 7 350 processor 2.0 GHz Cache 16MB cores / threads 8 / 16
Видео картаNVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6 GB GDDR6 VRAM
SSD512 GB
Спецификация на дискPCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
ИнтерфейсHDMI 1x HDMI® 2.1;Displayport via USB Type-C;USB 3.2 3x (2x Type-A Gen 2 (1x with Power-Off USB Charging), 1x Type-A Gen 1);USB 4.0 1x (Type-C);Ethernet (RJ-45) Yes;Cardreader MicroSD cardreader;Audio port 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
КамераHD Webcam
АудиоDTS® X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction
Bluetooth5.3
LANKiller™ Ethernet E2600
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11 ax)
СигурностKensington Lock
БатерияLi-Ion battery (4 cells / 76 Wh);Up to 10 hours (based on video playback test results)
Размери360.04 x 275.62 x 24.50 mm