Комплект вентилатори Thermalright 3x120mm TL-M12QRW x 3, White, Reverse, Infinity Mirror, Daisy-Chain, A-RGB - TL-M12QRW-3
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност: във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright
РАЗМЕР(мм)124 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
2000 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
REVERSE BLADEДа
ТИП ЛАГЕРУВАНЕS-FDB Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК47.6 CFM / 80.87 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ1.31 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
НИВО НА ШУМ23.2 dBA
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM