Лаптоп MSI VECTOR 17 HX AI A2XWJG, Intel Core Ultra 9 275HX, 17" QHD , 16:10, 240Hz, 100% DCI-P3, IPS, 32GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5090 GDDR7 24GB, Win 11 Home - 9S7-17S372-029
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
ПроизводителMSI
Размер на екрана17"
Power Adapter330W adapter
Резолюция на екрана2560 x 1600
Размер на памет32GB (2x16GB)
Тип паметUp to DDR5-6400;Max 96GB;2 Slots
Процесор моделIntel® Core™ Ultra 9 275HX
Видео картаNVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU, GDDR7 24GB
SSD1TB
Спецификация на дискNVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM
Интерфейс2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz);1x RJ45
КамераIR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+)
OSWindows® 11 Home Advanced
Аудио1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack;2x 2W Speaker