Лаптоп MSI Stealth A16 AI A3XWHG, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 16" 16:10 QHD (2560x1600) OLED 240Hz 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x RAM, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7 992 AI TOPS, Wi-Fi 7, Win 11 Home - 9S7-15FL35-023
Цената е с включен ДДС.
Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG, NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12GB GDDR7 992 AI TOPS, AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12C, 24T, Up to 5.1 GHz 24 MB L3), 16" 16:10 QHD+ (2560x1600) OLED, 240hz, 1ms, 32GB DDR5 LPDDR5x-7500, 2TB PCIe Gen4x4 SSD, Wi-Fi 7, Windows 11 Home - 9S7-15FL35-023
Product availability: Последна наличност
СерияStealth
СофтуерWindows 11 Home
Процесор, серияAMD Ryzen AI 9
ПроцесорAMD Ryzen AI 9 HX 370 2.00 GHz, 24 MB cache
ЧипсетIntegrated SoC
Памет, GB32GB 7500MT/s onboard
Памет, слотове-
Памет, типLPDDR5X
Твърд диск, типSSD
Твърд диск, GB2000GB (2x1TB) PCIe GEN4x4 NVMe
Дисплей, inch16.0" (40.64 cm), 250 nits
Сензорен дисплей-
IPS матрицаIPS
Дисплей, резолюция2560x1600
Честота на опресняване, Hz240Hz
Дисплей, типGlare
Видео карта, типЕxternal
Видео карта, моделNVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Видео карта, GB12GB GDDR7
Оптично устройство-
ЗвукSpeaker 2 x 2W, Woofer 4 x 2W, Array Microphone, Sound by Dynaudio, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready
Мрежа2.5 Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8125BG-CG
Безжична мрежаWi-Fi 7
BluetoothBluetooth 5.4
4G/LTE-
M.2 слот1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
HDMI портHDMI
Display порт-
Ethernet (RJ-45) портRJ-45
Сериен (RS-232) порт-
Разширителен порт-
Аудио портове1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack
VGA конектор-
Докинг конектор-
Четец за карти-
Четец на пръстов отпечатъкFingerprint Reader
Web камера, MPIR FHD type (30fps@1080p) with HDR
Клавиатура, типIlluminated Keyboard
КирилизацияБез кирилизация на клавиатурата
Windows OSДа
Батерия, cell4-Cell, 99.9 Whrs, 6578 Mah, Battery Unit Weight 400 g, 240W adapter
Размери (Ш, Д, В), cm35.6 x 26.0 x 2.0 cm
ЦвятBlack
Покритие на корпусаMetal
Тегло, kg2.10 kg
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    9S7-15FL35-023
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Серия видео карта
    не е избрано
  • Процесор, тип
    AMD Ryzen AI 9
  • Процесор
    12-ядрен AMD Ryzen AI 9 HX 370
  • Видео карта
    Nvidia GeForce RTX 5070 Ti
  • Дисплей лаптоп
    16
  • SSD диск
    4TB
  • Тип на дисплея
    IPS
    OLED
    Лъскав
  • Операционна система
    Windows
    Windows 11
  • Опции
    Finger print
    Подсветка на клавиатурата
  • Резолюция на дисплея
    2560x1600
  • Гаранционен срок
    24 месеца
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
  • Портове на лаптоп
    3.5 mm Combo