Монитор LG 24GS50F-B, UltraGear 24" VA, AG, 1ms MBR, 180Hz, 5ms GtG, 3000:1, 250cd/m2, Full HD 1920x1080, HDR10, AMD FreeSync, HDMI, DP, Headphone Out, Black Stabilizer, Black
Цената е с включен ДДС.
Монитор LG 24GS50F-B, UltraGear 24" VA, AG, 1ms MBR, 180Hz, 5ms GtG, 3000:1, 250cd/m2, Full HD 1920x1080, HDR10, AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Headphone Out, Black Stabilizer, Tilt, Black
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана, inch24" (60.96 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаVA
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Разстояние м/у точките, mm0.2739 x 0.2739 mm
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz180Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст3 000:1
Динамичен контраст3 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178/178
Тип синхронизацияFreeSync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб-
НаклонTilt
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класЕ
Консумация, kWh/1000h16 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm54.0 x 19.6 x 41.4 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm75 x 75 cm
Гаранция36 месеца
  • Марка
  • Референция
    24GS50F-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    24
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    DVI
    HDMI
  • Тип на матрицата
    LED
    VA
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    180 Hz