Широкоформатен дисплей Samsung LFD QB85C, 85", 16/7, 6ms, 3840x2160, 350nit, WiFi, DVI-D, DP 1.2, HDMI, USB - LH85QBCEBGCXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Дисплей, inch85" (215.90 cm)
Резолюция3840x2160
Тип на матрицатаVA
Сензорен дисплей-
Разстояние м/у точките, mm0.487 x 0.487 mm
Време за реакция, ms6ms
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2350cd/m2
Статичен контраст4000:1
Динамичен контрастMega Contrast
Ключова спецификацияOS Tizen 7.0, Flash Memory 8GB, Bezel width: 13.9mm (even)
Вградени говорители-
Медия плейър-
Входове3 HDMI, 2 USB, IR In
ИзходиAudio Out Stereo Mini Jack
Външен контролRS232 In, RS232 Out, RJ45 In
СтандартиEMC Class A, Safety 60950-1, 62368-1
Размери (Ш, Д, В), mm190.4 x 3.0 x 108.5 cm
VESA размер, mm600 x 400 mm