Монитор Samsung LS27D300GA, 27" IPS LED, 1920x1080, 5ms, 100 Hz, 250cd/m2, HDMI Black - LS27D300GAUXEN
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция1920x1080
Време за реакция, ms5ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2250cd/m2
Статичен контраст1 000:1
Динамичен контрастMega Contrast
Ъгъл на видимост H/ V178°/178°
Тип синхронизацияStandard
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMIHDMI
DVI-
Display port-
Последователно свързване-
VGAVGA
USB-C-
USB хъб-
Наклон-2° ~ -21°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина-
Енергиен класD
Консумация, kWh/1000h16 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.3 x 20.0 x 47.0 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
  • Референция
    LS27D300GAUXEN
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    1920 x 1080
  • Интерфейси на монитор
    D-Sub (VGA)
    DisplayPort
    DVI
    IPS
    LED
  • Честота на опресняване
    100 Hz