Захранване Gigabyte P650SS ICE 650W 80 Silver - GP-P650SS ICE
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Мощност650 W
Форм факторATX
Конектори1 x 20+4 PIN
Конектори5 x SATA
Конектори2 x PCI-Express 6+2-pin
Конектори2 x 4+4-pin ATX/EPS
Конектори3 x 4 Pin Peripheral
Ефективност90 %
Сертификати80 PLUS; Silver
Модулен захранващ блокНе
PFCActive PFC
Размери на вентилатора120 mm
Размери140 x 150 x 86 мм
Входно напрежение155 - 240 V
Гаранция(месеци)36
  • Марка
  • Референция
    GP-P650SS ICE
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • Захранване (W)
    650
  • Форм фактор
    ATX
  • Гаранция
    36 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    80 Plus Silver
    От 83% до 91%