Захранване Lian Li EDGE 1200W 80 Gold PCIe 5.1, ATX 3.1, черен - G9P.EG1200G.BH00.EU
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Мощност1200 W
Форм факторATX 12V
Конектори1 x 20+4 PIN
Конектори12 x SATA
Конектори3 x PCI-Express 6+2-pin
Конектори4 x Molex
Конектори1 x CPU 4+4 Pin
Конектори1 x CPU 8 Pin
Конектори4 x 4 Pin Peripheral
Конектори2 x USB 9-Pin
Конектори1 x 12V-2x6
Ефективност90 %
Сертификати80 PLUS; Gold
Модулен захранващ блокДа
PFCActive PFC
Размери на вентилатора135 mm
Размери182 x 150 x 86
Входно напрежение100 - 240 V
Гаранция(месеци)120
  • Марка
  • Референция
    G9P.EG1200G.BH00.EU
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Захранване (W)
    1200
  • Форм фактор
    ATX
  • Гаранция
    120 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Gold
    От 83% до 91%