Захранване Zalman 700W Bronze - ZM700-GV2-SE
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК700 W
ФОРМАТATX
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80PLUS BRONZE
CE
Cybenetics Silver Certified
ЕФЕКТИВНОСТ88%
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 1
8 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
Floppy connector
Molex x 4
PCI-Express 6+2 pin x 4
SATA x 6
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО1.79 kg
ДРУГИ12V DC-TO-DC Convertor With 100% Availability
Aluminum Solid Capacitor
Black Flat Cable
Built-In EMI Filter For Noise Reduction
Built-In High Performance Capacitor That Handles Up To 221 F
Highly Energy-Efficient Standby Power Supply
Multiple Protection Circuit System
  • Марка
  • Референция
    ZM700-GV2-SE
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Zalman
  • Захранване (W)
    700
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    60 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    80 Plus Bronze
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор