Захранване Zalman DecaMax 700W 80 - ZM700-LX3
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК700 W
ФОРМАТATX
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80 PLUS 230V EU
CE
ЕФЕКТИВНОСТ85%
КОНЕКТОРИ4 Pin ATX/EPS x 1
8 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-Express 6+2 pin x 4
SATA x 6
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО1.6 kg
ДРУГИ12V Single Rail 91% Availability
Active PFC with Up to 99%
All Black and simple Cables
High performance Capacitor (105°C)
INTEL 5Vsb 3.0A Compatible
OPP, OVP, UVP, SCP
  • Марка
  • Референция
    ZM700-LX3
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Захранване (W)
    700
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    36 месеца
  • Тип захранване
    фиксирано
  • Ефективност
    80 Plus
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор
Коментари (0)
4 други продукти в същата категория
Захранване 350W Omega