Комплект вентилатори Geometric Future 3-in-1 140mm Squama 2503W-14 White - GEO-2503W-14-PACK
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future
РАЗМЕР(мм)140 x 140 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)800 RPM
2400 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕFluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК91.15 CFM / 154.86 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ2.63 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.34 A
МОЩНОСТ (W)4.08 W
НИВО НА ШУМ34 dBA
КОНЕКТОР4 pin PWM
RGBAddressable RGB LED
Да
ОСВЕТЯВАНЕARGB Light Control
ЦВЯТБял
ДРУГИCompatible with Addressable RGB motherboard light sync
Covered with aerodynamically streamlined dragon scale particles
Elegant and chic fine circle light effect
Fine-tuned global dynamic balance for fan
Four-corner shockproof rubber pad
High-performance quite fan
Integrated PWM smart control
  • Марка
  • Референция
    GEO-2503W-14-PACK
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    140 мм