Захранване Seasonic PRIME PX-2200 PSU ATX 3.1 2200W Platinum PCIe Gen 5 - PRIME-PX-2200-ATX30
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛSeasonic
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК2200 W
ФОРМАТATX 3.1
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80PLUS TITANIUM
CE
Cybenetics Platinum
ЕФЕКТИВНОСТ92%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-E Gen5 12VHPWR x 4
PCI-Express 6+2 pin x 4
SATA 3.3 V x 2
SATA x 16
ОХЛАЖДАНЕ135 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ80 PLUS® PLATINUM
All connectors must be correctly INSERTED, CLICK-LOCKED and TIGHT
BOTH 12V-2x6 connectors must be plugged in at all times to your power supply
Capable of safely powering up to four RTX 4090 graphics cards
DO NOT bend or apply force to the cable after it is plugged into place
  • Марка
  • Референция
    PRIME-PX-2200-ATX30
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Производител
    Seasonic
  • Захранване (W)
    2200
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    144 месеца
  • Тип захранване
    модулно
  • Ефективност
    80 Plus Titanium
    Над 92%
  • Охлаждане
    135 мм вентилатор