RAM памет Corsair 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz VENGEANCE RGB CL36-44-44-96 1.4V AMD EXPO Memory - Grey, 0840006679653 - CMH32GX5M2E6000Z36
Цената е с включен ДДС.
RAM памет Corsair VENGEANCE RGB DDR5 32GB (2x16GB) DDR5 6000 CL36-44-44-96 1.4V AMD EXPO Memory - Grey, 0840006679653 - CMH32GX5M2E6000Z36
Product availability: Последна наличност
Технология на паметтаDDR5 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни16 GB
Количество модули памет2
Total Storage Capacity32 GB
Форм фактор на паметтаDIMM 288-pin
Скорост/честота на паметта6000MHz(PC5-48000)
CAS латентностCL36
TRCD44
TRP44
TRAS96
Характеристики на паметтаTwo DDR Channels
AMD EXPO
Съвместими устройстваPC
Номинално захранващо напрежение1.1 V
Максимално захранващо напрежение1.4 V
Свързани продукти(1)AMD 600 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series
Метод на охлажданеHeatsink
Външен цвятСив
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)99999 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.1 кг
Брой в пакет2
Retail Packaging Net Weight Carton0.1 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic0.1 кг
Тип пакетС опаковка
EAN код840006679653
  • Марка
  • Референция
    CMH32GX5M2E6000Z36
  • В наличност
    1 Артикул
  • EAN13
  • RAM честота
    6000 MHz