Захранване Zalman PSU DecaMax 500W 80 - ZM500-LX3
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК500 W
ФОРМАТATX
ТИПActive PFC
СЕРТИФИКАТИ80 PLUS 230V EU
CE
ЕФЕКТИВНОСТ85%
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 1
20+4 Pin ATX x 1
Molex x 3
PCI-Express 6+2 pin x 2
SATA x 4
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
РАЗМЕРИ140 x 150 x 86 mm
ТЕГЛО1.35 kg
ДРУГИ12V Single Rail 91% Availability
Active PFC with Up to 99%
All Black and simple Cables
High performance Capacitor (105°C)
INTEL 5Vsb 3.0A Compatible
OPP, OVP, UVP, SCP
  • Марка
  • Референция
    ZM500-LX3
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Захранване (W)
    500
  • Форм фактор
    ATX
  • Цвят
    Черен
  • Гаранция
    36 месеца
  • Ефективност
    80 Plus
    От 83% до 91%
  • Охлаждане
    120 мм вентилатор