RAM памет Corsair 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz, CL32, Vengeance Black - CMK64GX5M2B6400C32
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Последна наличност
Технология на паметтаDDR5 SDRAM
Капацитет на устройство за съхранение на данни32 GB
Количество модули памет2
Total Storage Capacity64 GB
Форм фактор на паметтаDIMM 288-pin
Скорост/честота на паметта6400MHz(PC5-51200)
CAS латентностCL32
TRCD40
TRP40
TRAS84
Характеристики на паметтаTwo DDR Channels
XMP 3.0
Съвместими устройстваPC
Номинално захранващо напрежение1.1 V
Максимално захранващо напрежение1.4 V
Свързани продукти(1)Intel 700 Series
Метод на охлажданеHeatsink
Външен цвятЧерен
Гаранционни продукти - подлежащи на връщанеДа
Гаранционни условия (месец)99999 мес.
Критерии за валидност на гаранциятаСериен номер
Тегло на пакет - Бруто (кг)0.15 кг
Тегло на пакет - Нето (кг)1 кг
Брой в пакет1
Тегло на кашон - Бруто (кг)10.3 кг
Retail Packaging Net Weight Carton1 кг
Retail Packaging Net Weight Plastic2 кг
Пакети в кашон60
Тип пакетС опаковка
EAN код840006661788
  • Марка
  • Референция
    CMK64GX5M2B6400C32
  • В наличност
  • EAN13
  • RAM честота
    6400 MHz