Токозахранващо устройство FSP Group ST 850, 850VA Line Interactive UPS - PPF5100100
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
Капацитет850VA / 510W
InputVoltage:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240VAC; Voltage Range:81 - 132VAC / 86 - 142VAC or 162 - 270VAC / 170 - 270VAC / 176 - 270VAC; Frequency Range:60 / 50Hz (auto sensing)
OutputVoltage:110 / 120VAC or 220 / 230 / 240VAC; AC Voltage Regulation (Batt. Mode):± 5%; Frequency Range (Batt. Mode):60Hz or 50Hz ± 1Hz; Transfer Time:6ms typical, 10ms max; Waveform (Batt. Mode):Simulated Sinewave
ИнтерфейсSocket type: 4x Schuko;LCD Display
Батерия12V / 9Ah x 1;6-8 hours recover to 90% capacity;Battery Config.:9.0Ah x 1; Backup time:13 mins; Mac book 15” (90W)*1
EnvironmentNoise Level:Less than 40dB;Humidity:0-90% RH @ 0- 40°C (non-condensing)
Размери288 x 99 x 280 mm