Монитор Philips 34M2C6500, 34" Curved 1800R QD-OLED, 3440x1440@175Hz, 0.03ms GtG, 1000 nit, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, LowBlue Mode, HDMI, DP, USB hub - 34M2C6500/00
Цената е с включен ДДС.
Монитор Philips 34M2C6500, 34" Curved 1800R QD-OLED, 3440x1440@175Hz, 0.03ms GtG, 1000 nit, 1 000 000:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, LowBlue Mode, Tilt, Height Adjust, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub - 34M2C6500/00
Product availability: Наличност: във външен склад
Размер на екрана, inch34" (86.36 cm)
Вид на екранаCurved 1800R
Широкоекранен21:9
ТехнологияQD-OLED
Тип на матрицатаQD-OLED
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция3440x1440
Разстояние м/у точките, mm0.2315 x 0.2315 mm
Време за реакция, ms0.3ms
Честота на опресняване, Hz100Hz
Яркост, cd/m2300cd/m2
Статичен контраст1 000 000:1
Динамичен контрастMega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Честота H/ V30 - 160 kHz/48 - 175 Hz
Тип синхронизацияAdaptive-Sync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъбUSB 3.2 Gen 1 / 5 Gbps, USB-B upstream, 2 USB-A downstream (with 1 for fast charge)
Наклон-5° ~ 20°
Хоризонтално завъртане-30° ~ 30°
Вертикално завъртане-
Регулиране на височина130 mm
Рамка3-sided frameless
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h31 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm81.3 x 31.1 x 56.0 cm
ЦвятGrey
VESA размер, mm100 x 100 mm
ДругиFlickerFree, Low Blue Mode, PIP/PBP (2 devices); Kensington lock, Headphone out
Гаранция24 месеца
  • Марка
  • Референция
    34M2C6500/00
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    34
  • Разделителна способност
    3440 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    DVI
    HDMI
    USB
  • Тип на матрицата
    OLED
  • Гаранция
    24 месеца
  • Честота на опресняване
    100 Hz