Монитор LG 27GS85Q-B, 27", UltraGear QHD Nano IPS, 1ms, AG, QHD, 200Hz, HDR 400, DCI-P3 98%, USB3.0 (1up/2down), AMD Free-sync, NVIDIA G-Sync, HDMI, DP, Black
Цената е с включен ДДС.
Монитор LG 27GS85Q-B, 27", UltraGear QHD Nano IPS, 1ms, AG, QHD (2560x1440), 200Hz, HDR 400, 1000:1, 400cd/m2, DCI-P3 98%, USB3.0 (1up/2down), AMD Free-sync, NVIDIA G-Sync, HDMI, DisplayPort, Height adjustment, Tilt, Pivot, Headphone Out, Black - 27GS85Q-B
Product availability: Наличност във външен склад
Размер на екрана, inch27" (68.58 cm)
Вид на екранаFlat
Широкоекранен16:9
ТехнологияLED
Тип на матрицатаIPS
Тип на дисплеяAnti-Glare
Сензорен дисплей-
Резолюция2560x1440
Разстояние м/у точките, mm0.2331 x 0.2331 mm
Време за реакция, ms1ms
Честота на опресняване, Hz200Hz
Яркост, cd/m2400cd/m2
Статичен контраст700:1
Динамичен контраст1 000:1
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Тип синхронизацияAMD FreeSync
Тунер-
Web камера, MP-
Вградени говорители-
Ethernet (RJ-45) порт-
HDMI2 HDMI
DVI-
Display portDisplayPort
Последователно свързване-
VGA-
USB-C-
USB хъб2 USB Downstream, 1 USB Upstream
Наклон-5° ~ 15°
Хоризонтално завъртане-
Вертикално завъртане90°
Регулиране на височина110 mm
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h26 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm61.4 x 25.3 x 46.6 (57.7) cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm100 x 100 mm
Гаранция36 месеца
  • Марка
  • Референция
    27GS85Q-B
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер на монитор
    27
  • Разделителна способност
    2560 x 1440
  • Интерфейси на монитор
    DisplayPort
    DVI
    HDMI
    USB
  • Тип на матрицата
    IPS
    LED
  • Гаранция
    36 месеца
  • Честота на опресняване
    200 Hz