Вентилатор Thermalright 120mm, aRGB - TL-C12CW-S
Цената е с включен ДДС.
Product availability: Наличност във външен склад
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)500 RPM
1550 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕFluid Dynamic Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК66.17 CFM / 112.42 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ1.53 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.2 A
НИВО НА ШУМ25.6 dBA
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM
RGBAddressable RGB LED
Да
  • Марка
  • Референция
    TL-C12CW-S
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    не е избрано
  • Гаранция
    24 месеца
  • Номинален ток
    до 0.2А