Комплект вентилатори Geometric Future Squama 2505Y, Pack 3-in-1 - 1F2505Y312000
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm x 3 pcs
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)0 RPM
2000 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕHydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК91.3 CFM / 155.12 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ4.28 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.32 A
МОЩНОСТ (W)3.84 W
НИВО НА ШУМ35.06 dBA
КОНЕКТОР4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЦВЯТЧерен
ДРУГИCovered with aerodynamically streamlined dragon scale particles
Fine-tuned global dynamic balance for fan
Four-corner shockproof rubber pad
High-performance noise-reducing soft rubber inner frame
High-performance quiet fan
High quality brand color
Integrated PWM smart control
  • Марка
  • Референция
    1F2505Y312000
  • В наличност
    15 Артикула
  • EAN13
  • Размер
    120 мм