Вентилатор Geometric Future Squama 2503R, REVERSE Fan, 120mm, ARGB, White - 1F2503R112011
ПРОИЗВОДИТЕЛGeometric Future
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm)0 RPM
1500 RPM
ВОЛТАЖ12 V DC
REVERSE BLADEДа
ТИП ЛАГЕРУВАНЕHydro Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК57.67 CFM / 97.98 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ1.73 mmH2O
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
МОЩНОСТ (W)1.8 W
НИВО НА ШУМ29.87 dBA
КОНЕКТОР3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G)
4 pin PWM